Ana Sayfa Yerel Gündem Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi “birlikte başaracağız”

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi “birlikte başaracağız”

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi bir mesaj yayınlayarak “Bu salgını kişisel önlemlerimizi elden bırakmadan yok edeceğiz. Birlikte başaracağımıza inancım tam” dedi.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2020 Çarşamba 03:29
Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi “birlikte başaracağız”

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi bir mesaj yayınlayarak “Bu salgını kişisel önlemlerimizi elden bırakmadan yok edeceğiz. Birlikte başaracağımıza inancım tam” dedi.

Ekmekçi mesajında şu ifadelere yer verdi: “Dünyayı etkisine altına alan (Covid19) Koronavirüsüne karşı almış olduğumuz önlemler tüm ciddiyetiyle devam devam ediyor.

Dünyayı etkisine altına alan (Covid19) Koronavirüsüne karşı almış olduğumuz önlemler tüm ciddiyetiyle devam devam ediyor.

Sizlerin sağlığı bizim için çok değerli. Yaşamış olduğumuz bu zor günler de sosyal mesafe ve hijyen kullarına uyumak hayati önem taşımaktadır.

65 yaş üstü ve kronik hastalarımızı korumak için gençlerimizin zorunlu olmadıkça evden dışarı çıkmamalarını rica ediyorum. Gençlerimiz bünye itibariyle yaşlılarınıza göre daha dirençli. Hastalığı taşıdığını fark etmeden aile büyüklerine bulaştırmaları üzücü tabloya neden olabilir. Bu sebeplerde dolayı zorunlu haller dışında evde kalmanız hem kendinizi hem de ailenizi koruyacaktır.
Şuan ilçemizde pozitif vakaya rastlanılmamıştır.

Bu salgını kişisel önlemlerimizi elden bırakmadan yok edeceğiz. Birlikte başaracağımıza inancım tam Sağlık ve huzur dolu günler dilerim”.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Rize İl Başkanı Deniz “Çaykur,8 günde kapasitesinin altında çay almıştır

CHP Rize İl Başkanı Deniz “Çaykur,8 günde kapasitesinin altında çay almıştır"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık